Łóżko z baldachimem – nowoczesne łóżko Icon Cube

Łóżko z baldachimem – nowoczesne łóżko Icon Cube

Każdy z nas kiedys marzył o łóżku z baldachimem. Klasyczne drewniane łóżko z baldachimem świetnie odnajduje się w pokojach gościnnych w pałacu, nieco gorzej w nowczesnych apartamentach i mieszkaniach. Łóżka z baldachimem wykonane ze stalowych profili przeżywają renesans za sprawą nowoczesnych projektów wnętrz. Zbudowane z prostokątnych profili stalowych konstrukcje nawiązują do minimalistycznej stylistyki współczesnych mebli i dekoracji wnętrz. Metalowe łóżko z baldachimem bardzo efektownie prezentuje się w sypialniach dla dorosłych oraz młodzieżowych.

Możliwości konfiguracji

Łóżko z baldachimem Cube marki Icon Concept Design  pozwala na ciekawe aranżacje wnętrza. Na górnych profilach stalowej ramy łóżka można zawiesić efektowe zasłony i tiulowe moskitiery. Łóżki Icon Cube można opcjonalnie wyposażyć w m.in. szuflady pod łóżkiem, zabudowę przestrzeni pod łóżkiem, tapicerowane, drewniane lub stalowe wezgłowia łóżka.  Łóżko Icon Cube projektowane i produkowane jest na zamówienie we wrocławskiej fabryce Icon Concept. Podczas zamówienia ustalane są wszystkie szczegóły, tak aby łóżko było w 100% dopasowane do potrzeb klienta. Projektanci Icon Concept biorą pod uwagę następujące parametry:

  • wymiary konstrukcji
  • wymiary materaca
  • rodzaj materaca
  • kolor lakierowania konstrukcji stalowej
  • opcjonalne wypełnienia przestrzeni pod łóżkiem
  • opcjonalne instalacje tapicerowanego wezgłowia

Efektowne możliwości wykończenia

Każde łóżko Icon Cube jest lakierowane proszkowo. Firma Icon Concept pozwala na pełną dowolność w wyborze koloru i w cenie standardowej oferuje lakierowanie ramy łóżka w dowolnym kolorze z palety RAL. W ofercie firmy znajdują się także farby imitujące metaliczne odcienie miedzi, złota, mosiądzu. Przy realizacji projektów segmentu premium istnieje możliwość wykonania ramy z metali szlachetnych jak np. stal nierdzewna, mosiądz.

Dostępność i czas realizacji

Ustalenia z projektantami zajmują zazwyczaj ok 1 tygodnia. Po złożeniu zamówienia gotowe łóżko dostarczane jest w terminie 4-6 tygodni.

Łóżko można zamówić tutaj. 

Drzwi przesuwne Icon Loft Standard

Drzwi przesuwne – Icon Loft Standard

Drzwi przesuwne Icon Loft Standard to propozycja dla wnętrz z charakterem. Doskonała alternatywa dla produkowanych na zamówienie drzwi Icon Loft oraz popularnych drzwi typu barn door. Drzwi Icon Loft Standard to systemowe rozwiązanie pozwalające na samodzielne, zindywidualizowane zagospodarowanie projektowanej przestrzeni. Drzwi przesuwne przeznaczone są do montażu naściennego, dedykowane do otworów drzwiowych nie większych niż 95cmx205cm. Cztery podstawowe wzory, dostępne obecnie w sprzedaży, zostaną w krótce uzupełnione o kolejne nowoczesne projekty.

Precyzyjny system jezdny i dożywotnia gwarancja.

Przejęty z droższych, produkowanych na zamówienie i wymiar drzwi Icon Loft system jezdny produkowany jest przez Icon Concept. Jest to jedyny system jezdny o industrialnej stylistyce oferujący tak wysoką kulturę pracy. Icon Concept udziela dożywotniej gwarancji na systemy jezdne Icon Loft. System jezdny oferowany w zestawie z drzwiami Icon Loft standard jest kompatybilny wyłącznie z drzwiami Icon Concept.

Przede wszystkim jakość.

Drzwi Icon Loft Standard są produktem, który powstał jako wynik doświadczeń zdobytych przez Icon Concept w produkcji metalowych drzwi i ścian wypełnionych szkłem – Icon Loft. Zebrane doświadczenia pozwoliły nam na stworzenie produktu pięknego, funkcjonalnego i prostego. Drzwi produkowane są z wykorzystaniem tych samych nowoczesnych technologii w fabryce Icon Concept we Wrocławiu. Zastosowanie najnowocześniejszych narzędzi i najwyższej jakości materiałów procentuje najwyżsża możliwą jakością naszych drzwi.

Systemowość.

Drzwi Icon Loft Standard są produktem w 100% powtarzalnym, co pozwala na łączenie drzwi w pary i większe zestawy w celu zamknięcia większych otworów i oddzielenia powierzchni. Drzwi doskonale sprawdzają się jako oddzielenia wiatrołapów, drzwi do pomieszczeń, biur, sypialni, kuchni. Możliwość zastosowania kilku wypełnień szklanych o różnym stopniu przezroczystości pozwala na zachowanie przejrzystości wnętrza lub zbudowanie większej intymności w oddzielanym pomieszczeniu.

Najkrótszy czas realizacji.

Drzwi oferowane przez Icon Concept na zamówienie wiążą się z pewnym czasem oczekiwania na realizację zamówienia, potrzebnym na ich zaprojektowanie i wyprodukowanie. Drzwi Icon Loft Standard, dostępne są od ręki i są wysyłane już następnego dnia po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności.

Uruchomienie sklepu iconloft.pl

Z radością przekazujemy do Waszej dyspozycji sklep iconloft.pl

Sklep iconloft.pl oferuje obecnie ustandaryzowane naścienne drzwi przesuwne z wypełnieniem szklanym. Drzwi w metalowych ramach dostępnych w dwóch kolorach przeznaczone są do samodzielnego montażu.  Sklep iconloft.pl będzie systematycznie uzupełniany o produkty marki Icon Concept zajmującej się produkcją szkleń Icon Loft oraz mebli i wyposażenia wnętrz.